Home

Ελπιδοφόρος πρίγκιπας Εμπορευματοποίηση běh na lyžích štafeta ženy Κτηνώδης Πλήρως στεγνό τοπικός

Běh na lyžích - technika, závody | BetArena.cz

Štafeta českých běžkyň na lyžích se rozloučila se Světovým pohárem v  Lillehammeru 14. místem | Běžecké lyžování
Štafeta českých běžkyň na lyžích se rozloučila se Světovým pohárem v Lillehammeru 14. místem | Běžecké lyžování

České běžkyně obsadily ve štafetě osmé místo. Mistryněmi světa jsou Norky,  obhájkyně neuspěly | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
České běžkyně obsadily ve štafetě osmé místo. Mistryněmi světa jsou Norky, obhájkyně neuspěly | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Norky předčily největší favoritky ze Švédska a vyhrály štafetu. Češky  doběhly deváté – ČT sport – Česká televize
Norky předčily největší favoritky ze Švédska a vyhrály štafetu. Češky doběhly deváté – ČT sport – Česká televize

OH Peking 2022: Štafeta českým běžkyním radost nepřinesla, svůj boj  dokončily na 13. místě | Běžecké lyžování
OH Peking 2022: Štafeta českým běžkyním radost nepřinesla, svůj boj dokončily na 13. místě | Běžecké lyžování

ZOH 2022 | Rusové vládli stylem start-cíl. Čeští běžci skončili ve štafetě  dvanáctí - iDNES.cz
ZOH 2022 | Rusové vládli stylem start-cíl. Čeští běžci skončili ve štafetě dvanáctí - iDNES.cz

Běh na lyžích | Český olympijský tým

Švédky dominovaly ve štafetovém závodě, Češky se střelecky trápily – ČT  sport – Česká televize
Švédky dominovaly ve štafetovém závodě, Češky se střelecky trápily – ČT sport – Česká televize

Štafetu běžců na lyžích v Toblachu ovládli domácí Italové a Norky - Sport.cz

Biatlon – Wikipedie

Samuel spolehnout se Trapné běh na lyžích štafta Potlačení plevel česnek

MS v klasickém lyžování 2023: program a výsledky. Kdy závodí Češi? |  iSport.cz
MS v klasickém lyžování 2023: program a výsledky. Kdy závodí Češi? | iSport.cz

Norské lyžařky obhájily na MS zlato ve štafetě, české běžkyně byly deváté |  ČeskéNoviny.cz
Norské lyžařky obhájily na MS zlato ve štafetě, české běžkyně byly deváté | ČeskéNoviny.cz

To nejlepší na závěr! Smíšená štafeta běžců bere z posledního závodu na  EYOF bronzové medaile | Běžecké lyžování
To nejlepší na závěr! Smíšená štafeta běžců bere z posledního závodu na EYOF bronzové medaile | Běžecké lyžování

Výsledky SP v biatlonu, Anterselva: štafeta žen zklamala, muži šestí |  iSport.cz
Výsledky SP v biatlonu, Anterselva: štafeta žen zklamala, muži šestí | iSport.cz

Češi v akci, 22. 1. – V Anterselvě se představí Krčmář a štafeta žen,  juniory čekají na Pokljuce sprinty - Biatlon
Češi v akci, 22. 1. – V Anterselvě se představí Krčmář a štafeta žen, juniory čekají na Pokljuce sprinty - Biatlon

Po 58 letech se švédské běžkyně na lyžích staly mistryněmi světa ve štafetě.  Češky skončily jedenácté | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Po 58 letech se švédské běžkyně na lyžích staly mistryněmi světa ve štafetě. Češky skončily jedenácté | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Běžkyně na lyžích a nová česká naděje? Zlatovláska se Šumavy Havlíčková |  iSportLIFE | iSport.cz
Běžkyně na lyžích a nová česká naděje? Zlatovláska se Šumavy Havlíčková | iSportLIFE | iSport.cz

Pavel Benc | Český olympijský tým

Světový pohár v běhu na lyžích – Wikipedie

Ženská štafeta na SP v Ulricehamnu na 10. místě, muži skončili 14. |  Běžecké lyžování
Ženská štafeta na SP v Ulricehamnu na 10. místě, muži skončili 14. | Běžecké lyžování

Oslabená česká běžecká štafeta přebila Černého Petra a skončila desátá.  Mužskou i ženskou část ovládlo Norsko | Hospodářské noviny (HN.cz)
Oslabená česká běžecká štafeta přebila Černého Petra a skončila desátá. Mužskou i ženskou část ovládlo Norsko | Hospodářské noviny (HN.cz)

ZOH 2022 | Od prvního úseku pozadu. České běžkyně skončily třinácté, zlato  berou Rusky - iDNES.cz
ZOH 2022 | Od prvního úseku pozadu. České běžkyně skončily třinácté, zlato berou Rusky - iDNES.cz